Suszarki do rąk Hygequip (HQ Polska)

logo-hqNazwa producenta Hygequip jest niewątpliwie synonimem dobrej marki. Firma ta została niejako zmuszona przez ogromną konkurencję do nieustannego rozwoju i innowacyjności. Obecnie, aby się utrzymać na rynku trzeba nieustannie dbać o zadowolenie klienta. Zadowolony klient przyprowadzi kolejnych, a rosnąca baza klientów jest także gwarancją pomnażania zysku. Oto lista przydatnych cech suszarek do rąk, które możemy odnaleźć w suszarkach firmy Hygequip:

a .Higiena suszenia rąk

Dobre firmy montują w suszarkach specjalne filtry, których celem jest oczyszczanie powietrza zanim trafi ono na ręce. To rozwiązanie jest bardzo innowacyjne i świadczy o profesjonalizmie firmy.

b. Pobieranie mocy

suszarka-do-rak-hq3Warto zaopatrzyć się w suszarkę, która posiada duży pobór mocy. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że bardziej opłacalne jest korzystanie ze słabszych urządzeń. Jednak jest to błędne przekonanie. Suszarka o słabszej mocy może pobiera mniej energii, ale za to suszy znacznie dłużej niż mocniejsza suszarka. Więc tak naprawdę nie są to aż tak duże oszczędności, jak się mogło wydawać. Ponadto niezmordowana praca inżynierów pozwala na tworzenie suszarek mocnych, lecz zużywających coraz mniej energii.

c. Nowoczesny włącznik

Nowoczesność w tym wypadku oznacza po prostu automatyczne włączanie się suszarki. Obecnie odchodzi się od suszarek do rąk włączanych za pomocą przycisku. Współczesne suszarki posiadają laserowe czujniki. Po zbliżeniu dłoni na określoną odległość teki czujnik automatycznie uruchamia suszarkę. Oczywiście wyłączenie także następuje automatycznie, po upłynięciu określonego czasu. Często ustawia się je na 1 min. Optymalnym rozwiązaniem jest suszenie niezbyt długie, ale intensywne. Przy takim sposobie suszenia oczywiście sprawdzają się suszarki o dużej mocy.

suszarka do rąk on-line

d. Wkłady zapachowe

Ciekawym rozwiązaniem są niewątpliwie wymienne wkłady zapachowe. Montowane są w niektórych modelach suszarek, zapach wydziela się w czasie suszenia dłoni. To rozwiązanie nie jest powszechnie stosowane, ale niewątpliwie gwarantuje bardzo dobry odbiór ze strony klienta.

suszarka-do-rak-hq2e. Trwałość

Awaryjność jest niestety niemiłym doświadczeniem. Kupując suszarkę oczekujemy, że będzie nam służyła przez lata. Niestety często tak nie jest. Przy wyborze suszarki do rąk Hygequip należy zapoznać się z opiniami użytkowników, który model jest najtrwalszy. Nie zawsze wysoka cena jest gwarancją trwałości.

f. Obudowa

Istotne jest z jakiego materiału wykonano suszarkę do rąk. Przy produkcji suszarek lepszej jakości wykorzystuje się metale szlachetne. Grubość tego tworzywa jest czynnikiem, który obok jakości decyduje o trwałości suszarki. Umieszczanie jej w miejscach publicznych nieodłącznie wiąże się z zagrożeniem uszkodzenia. Przecież codziennie będą korzystały z niej setki lub nawet tysiące osób. Wśród nich może nie zabraknąć także wandali, którzy mogą uszkodzić urządzenie.

Gdy już zakupimy wymarzony model suszarki należy się zastanowić, na jakiej wysokości powinna być zamontowana. Wysokość montażu zależy od kilku czynników:

1. Miejsca przeznaczone dla mężczyzn

Suszarka w tych miejscach powinna być najwyżej. Optymalna wysokość to 120 cm.

suszarka-do-rak-hq12. Miejsca dla kobiet

Kobiety są z reguły niższe od mężczyzn, dlatego suszarka powinna być usytuowana niżej. W tym przypadku preferuje się wysokość 115 cm .

3. Miejsce dla dzieci

W tym przedziale wiekowym preferuje się wysokość 95 cm .

4. Miejsca dla niepełnosprawnych

Ludzie przemieszczających się na wózku inwalidzkim powinni korzystać z suszarki umieszczonej na wysokości 100 cm .

Wybór suszarki do rąk nie należy do najłatwiejszych. Rynek jest zalany tego rodzaju produktami. Duży wybór z jednej strony cieszy, lecz z drugiej strony może rodzić frustrację. Powyższe cechy produktu mają pomóc w dokonaniu właściwego wyboru. Stanowią one w pewnym sensie drogowskazy pomagające bezpiecznie dobrnąć do końca procesu wyboru najlepszej suszarki do rąk.