Wilczynsky – Powłoki ceramiczne na samochód

Wilczynsky – Powłoki ceramiczne na samochód
ART nazwa: Wilczynsky – Powłoki ceramiczne na samochód
ART opis:

Studio Wilczynsky zlokalizowane jest we Wrocławiu, oferuje ono profesjonalny pakiet usług z zakresu auto detailingu. W ofercie można znaleźć m.in. powłoki ceramiczne na samochód. Zabezpieczają one lakier na długie lata, są trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne.

Najtrwalsza powłoka jest odporna nawet na chemię, promienie słoneczne, kwaśny deszcz, wiatr oraz sól drogową. Możną ją usunąć wyłącznie poprzez profesjonalny proces polerowania. Ochrona ta nadaje blasku karoserii i przywraca dawną głębię koloru, chroni samochód nawet przed niewielkimi zarysowaniami. Jest ona odporna również na utlenianie oraz korozję, zapewnia bardzo dobrą hydrofobizację.

Powłoka ceramiczna na lakier aplikowana jest z myślą o ochronie samochodu, wpływa ona pozytywnie na jego ładniejszy design. Zabezpiecza kolor przed blaknięciem. Ten zabieg stylistyczny nie niszczy lakieru i nie powoduje żadnych skutków ubocznych dla pojazdu. Powłoka ułatwia zachowanie samochodu w czystości, bowiem skutecznie odpycha ona cząsteczki brudu i kurzu.

ART REGON: 365477452
ART telefon: 717351727
ART NIP: 8952095058
ART siedziba: ul. Rakowa 48-50 51-421 Wrocław
ART kategoria: