Oczyszczacze powietrza LifeAir

Oczyszczacz powietrza Lifeair IonFlow Signature

Oczyszczacz powietrza Lifeair IonFlow Signature w przeciwieństwie do tradycyjnych urządzeń nie wykorzystuje filtrów, ale jony ujemne, które pozwalają na bardzo dokładne oczyszczanie powietrza w pomieszczeniu. Dzięki temu oczyszczacz może usunąć do 99,94% zanieczyszczeń, alergenów (na przykład pochodzących z sierści zwierzęcej), wirusów, pleśni, dymu, kurzu. Urządzenie dobrze również radzi sobie z cząsteczkami SMOGU PM10 i PM2,5. Działa na cząsteczki o wielkości od 25µm do 0,007µm. Najlepiej sprawdza się jednak eliminując najmniejsze i najbardziej szkodliwe cząsteczki o wielkości poniżej 0,1 µm.
Długa, efektywna praca
Urządzenie może pracować przez 24 godziny na dobę, przez co powietrze w pomieszczeniu, w którym znajduje się oczyszczacz, jest nieustannie oczyszczane. Lifeair IonFlow zużywa średnio 5W prądu. Oczyszczacz nie wykorzystuje filtrów, co wiąże się z dodatkowymi oszczędnościami. Zamiast wymieniać filtr, wystarczy umyć urządzenie pod wodą. Oczyszczacz wyposażony w jonizator chroni przed rozprzestrzenianiem się wirusów grypy, rotawirusów oraz kaliciwirusów. Podczas pracy nie wydziela ozonu. Oczyszczacz powietrza działa na powierzchni 60 m2  dzięki temu można go stosować w dużych pomieszczeniach typu przedszkola, klasy, świetlice i biura.
Ciche działanie
Oczyszczacz powietrza Lifeair IonFlow Signature działa wyjątkowo cicho. Głośność jaką osiąga to 21 dB, więc jest praktycznie niesłyszalny. Dzięki temu może być stosowany zarówno w pokoju dziennym, sypialni, jak i w biurze. Urządzenie jest dość lekkie, ponieważ jego waga wynosi 2,8 kg, nie wliczając w to ciężaru zasilacza. Natomiast jego wymiary to 19 x 66 cm. Jak widać, oczyszczacz nie zajmuje wiele miejsca. Co więcej, ze względu na swój bursztynowy, ciepły kolor oraz ręcznie wykonaną akrylową podstawę, może stać się także ciekawym gadżetem w niemal każdym wnętrzu.
Jakość potwierdzona certyfikatami
Oczyszczacz powietrza Lifeair IonFlow Signature posiada kilka certyfikatów, które potwierdzają jego wysoką jakość. Są to: EMC CE, ROHS, CQC, GS, S czy BSMI. Już dziś sięgnij po ten funkcjonalny i świetnie wyglądający oczyszczacz i odmień swoje wnętrze na dobre!

Oczyszczacz powietrza Lifeair IonFlow Evolution Gold

Oczyszczacz powietrza Lifeair IonFlow Evolution Gold to bardziej kompaktowa wersja modelu Style. Od swojego poprzednika jest krótszy o 10 centymetrów, dzięki czemu idealnie dopasuje się zarówno do stołu jak i podłogi. Niezależnie od miejsca, w którym będzie stał, wykona bardzo dobrą pracę, a przy tym będzie stanowił prawdziwą ozdobę każdego domu.

Dzięki ciągłej pracy oczyszczacz powietrza Lifeair IonFlow Evolution Gold efektywnie eliminuje niemal wszystkie, nawet najmniejsze cząsteczki zanieczyszczeń zawieszone w powietrzu. Dzięki swojej uniwersalności oczyszczacz usuwa dym, kurz, pyłki, wirusy, grzyby, bakterie, pleśń, łupież zwierzęcy i wiele innych drobin. Bardzo dobrze radzi sobie również z większymi cząsteczkami o rozmiarze 1.0-2,0 μm, a także nanocząsteczkami nie przekraczającymi 0,1 μm. Dzięki temu stanowi ogromne wsparcie dla zdrowia, cenione nie tylko przez osoby z alergiami. Oczyszczacz powietrza Lifeair IonFlow Evolution Gold neutralizuje aż 97% wirusów, a także usuwa 99,94% drobnych i ultradrobnych cząstek. Bardzo dobrze radzi sobie również z pleśnią, redukując jej zarodniki o 65% w ciągu zaledwie 1h, a po trzech godzinach – aż o 88%.

Oczyszczacz powietrza Lifeair IonFlow Evolution Gold może być włączony przez całą dobę. Wytwarza zaledwie 5dB, dlatego jest praktycznie niesłyszalny dla ludzkiego słuchu. Dzięki temu nie zakłóca snu. Jest również bardzo ekonomicznym urządzeniem, które nie wymaga drogich filtrów, by działać tak samo efektywnie jak w dniu zakupu. Wystarczy umyć kolektor, by urządzenie spełniało w pełni swoją funkcję. Samo urządzenie zużywa również niewiele prądu, bo mniej niż 7W na godzinę. Jest to znacznie mniej niż większość oczyszczaczy powietrza. Energooszczędność jest w tej sytuacji bardzo istotna, ponieważ urządzenie powinno być cały czas włączone, by mogło działać skutecznie.

Jonizator i oczyszczacz w jednym? To możliwe. Oczyszczacz powietrza Lifeair IonFlow Evolution Gold generuje 19 000,000 jonów na cm3, a przy tym nie wytwarza ozonu. To gwarancja zdrowego środowiska w każdym domu czy biurze.

Oczyszczacz powietrza Lifeair IonFlow 500C

Nie ma sensu kolejny raz uświadamiać nikomu, że powietrze jest zanieczyszczone, bo z tego wszyscy doskonale zdają sobie sprawę. Także każdy alergik wie, że w czasie pylenia roślin w powietrzu kłębią się rozmaite pyłki. Zatem zamiast znowu opisywać jak źle jest z naszym powietrzem, tym razem należy zaproponować gotowy sposób na pozbycie się uciążliwych elementów z powietrza. Takim rozwiązaniem jest oczyszczacz powietrza.

Prezentowany model IonFlow 500C firmy Lifeair, to niezwykle interesująca propozycja dla każdego, komu zależy na oddychaniu zdrowym powietrzem. Przy tym, z jego wyglądu zadowoleni będą także najbardziej wymagający esteci. Dzięki użyciu nowoczesnych materiałów i zastosowaniu srebrno-szarej kolorystyki, odświeżacz ten doskonale dopasuje się do każdego pomieszczenia. Urządzenie jest wąskie, wyglądem trochę przypomina stojącą lampkę i dzięki temu zajmuje niewiele miejsca na podłodze.

Kolejną zaletą prezentowanego modelu IonFlow 500C, niewątpliwie jest cicha praca. Urządzenie firmy LifeAir nie posiada wiatraka, dlatego nie słyszymy jego uciążliwego szumu. Głośność pracy oczyszczacza dochodzi do 21dB, czyli jest na pograniczu progu słyszalności. Dodatkowo prezentowany oczyszczacz powietrza jest wyjątkowo energooszczędny, utrzymując pobór prądu na poziomie 5W.

Ciekawą rzeczą w IonFlow 500C, jest aluminiowy kolektor, który skutecznie przyciąga większość zanieczyszczeń. Firma Lifeair kolejny raz postawiła na obniżenie kosztów eksploatacji i dzięki zastosowaniu kolektora, nie ma potrzeby wymiany filtrów. Wszelkie zanieczyszczenia, które zbiera urządzenie, można usunąć płucząc kolektor pod bieżącą wodą. Zatem odpada uciążliwa wymiana filtrów, która niejednokrotnie jest równie kosztowna, jak sam oczyszczacz powietrza.

Oczyszczacz powietrza Lifeair IonFlow 500C to niezwykle ekonomiczne urządzenie, które upora się ze wszelkimi zanieczyszczeniami powietrza. Dzięki niskim kosztom eksploatacji i niewielkim rozmiarom, urządzenie doskonale nadaje się do szkół, przedszkoli, a także biur. Nie oszczędzaj na oddychaniu i jak najszybciej kup oczyszczacz powietrza firmy Lifeair.

Oczyszczacz powietrza Lifeair IonFlow 500

Oczyszczacz powietrza Lifeair IonFlow 500 to innowacyjny produkt na rynku, gwarantujący usunięcie z powietrza szkodliwych substancji takich jak: alergeny, smog czy wirusy. Zasięg urządzenia wynosi 50 m2, co stanowi powierzchnię przeciętnego mieszkania dwupokojowego wraz z kuchnią albo przestrzeń biurową typu open space. Podstawa produktu wynosi 16 cm, natomiast jego wysokość 66 cm, co czyni go poręcznym. Nowoczesny projekt, bazujący na szarym kolorze oraz ręcznie wykonanej akrylowej stopce, wspaniale uzupełni wystrój wnętrza. Oczyszczacz powietrza Lifeair IonFlow 500 jest przy tym bardzo ekonomiczny, ponieważ zużycie energii wynosi zaledwie 5W i nieuciążliwy ze względu na cichą pracę ( poziom hałasu 21dB). Zaletą produktu jest także brak filtrów,co powoduje niskie koszty eksploatacji. Kolektor oczyszczacza wystarczy opłukać pod bieżącą wodą i ponownie zastosować.

Oczyszczacz powietrza Lifeair IonFlow 500 skutecznie neutralizuje dym papierosowy, spaliny wydzielane przez pojazdy, pleśń, alergeny zwierzęce, wirusy, bakterie, cząsteczki przemysłowe oraz pyłki roślin. Działanie urządzenia opiera się na wydzielaniu jonów ujemnych do powietrza, które naładowują szkodliwe substancje. Kolektor z przeciwnym ładunkiem przyciąga cząsteczki do siebie, usuwając je tym samym z powietrza. Badania, opublikowane w Nature Scietific Reports, potwierdzają dużą skuteczność produktu, który wychwytuje nawet najmniejsze cząsteczki lotne o bardzo szkodliwym działaniu. Działanie oczyszczacza rozpoczyna się już w powietrzu, gdzie neutralizuje szkodliwość substancji lotnych, jednocześnie zapobiegając ich rozprzestrzenianiu. Produkt może działać 24 godziny na dobę.

Oczyszczacz powietrza Lifeair IonFlow 500 wykazuje działanie profilaktyczne w chorobach zakaźnych, pracuje bez produkcji ozonu. Mnogość zalet, łatwość użytkowania, potwierdzona skuteczność czynią ten produkt bezkonkurencyjnym na rynku. Estetyczny projekt oraz funkcjonalność, dopasowana do szerokiego grona odbiorców, spełnia oczekiwania klientów i zachęca do użytkowania w walce ze szkodliwymi substancjami.

Oczyszczacz powietrza Lifeair IonFlow Evolution

Każde miasto w Polsce dotknięte jest obecnie smogiem, który powoduje różnego rodzaju choroby, a także sprzyja rozwojowi nowotworów. Dodatkowo w okresach wiosennych występuje nasilenie wirusów, a także aktywne stają się alergeny, przez które wiele osób doznaje różnego rodzaju uczuleń. Żeby temu zapobiec powstał nowoczesny i jedyny w swoim rodzaju oczyszczacz powietrza Lifeair IonFlow Evolution.

Czy warto zastosować oczyszczacz powietrza Lifeair IonFlow Evolution?

Kiedy w naszym otoczeniu przebywają osoby, które cierpią na różnego rodzaju choroby takie jak astma czy też mają alergię, to oczyszczacz powietrza jest jedynym i najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji. Oczyszczacz powietrza Lifeair IonFlow Evolution jest również idealnym rozwiązaniem, kiedy mieszkamy razem z osobami starszymi i schorowanym i czy też pod naszą opieką są małe dzieci. Te osoby są najbardziej narażone na różnego rodzaju infekcje. Dlatego warto już wcześniej zabezpieczyć się przed ewentualnymi chorobami.

Oczyszczacz powietrza Lifeair IonFlow Evolution pomoże nam zwalczyć:

– smog,
– pyłki,
– alergeny,
– dym papierosowy,
– mikro kurz,
– wirusy,
– pleśń,
– bakterie.

Badania które zostały przeprowadzone jasno wskazują, iż oczyszczacz powietrza Lifeair IonFlow Evolution neutralizuje aż do 97% wirusów, które występują w zanieczyszczonym powietrzu.

Czy łatwo jest wyczyścić oczyszczacz powietrza Lifeair IonFlow Evolution?

Wiele urządzeń oczyszczających powietrze jest produkowanych i sprzedawanych w bardzo niskich cenach, ponieważ wymagają one zakupu dodatkowych drogich filtrów, które muszą być wymieniane co kilka miesięcy. Natomiast oczyszczacz powietrza Lifeair IonFlow Evolution czyścimy pod kranem zwykłą wodą, dzięki czemu zaoszczędzamy w ciągu kilku lat tysiące złotych.

Dodatkowo warto wiedzieć, że oczyszczacz powietrza, jakim jest Lifeair IonFlow Evolution działanie tylko przez 24 godziny na dobę, ale także nie powoduje żadnego hałasu, dlatego może być stosowany w każdym pokoju, nawet w sypialni dzieci. Dlatego jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad zakupem odpowiedniego oczyszczacze powietrza to Lifeair IonFlow Evolution jest idealnym rozwiązaniem.