Szklane kabiny prysznicowe nowej generacji

kabina-prysznicowaWidok starej kabiny prysznicowej przyprawia Cię o nieprzyjemny dreszcz? To znak, że warto zainwestować w nowoczesne elementy w obrębie łazienki. Kabiny prysznicowe sprzed lat, to dość ciasne przestrzenie, które nie zapewniały należytego komfortu swoim użytkownikom. No bo jak relaksować się pod prysznicem po ciężkim dniu, kiedy co chwila uderzamy o plastykowe ramy kabiny, bądź o jej ścianki? Nie mówiąc już o potwornej ciasnoście i co chwila spadających kosmetykach z malutkich półeczek wewnątrz kabiny.

Na szczęście to już przeszłość, a szklane kabiny prysznicowe dostępne w Castoramie, w pełni odpowiadają na potrzeby współczesnych, świadomych jakości użytkowników. Ci stawiają przede wszystkim na bezpieczeństwo, ale również komfort podczas takiej szybkiej kąpieli. Błędem jest myśleć, że ta forma codziennej pielęgnacji ciała, nie wymaga wygody, jak w przypadku wanny.

castoramahttp://www.castorama.pl/katalog-produktow/lazienka/meble-lazienkowe eleganckie meble łazienkowe dostępne w sklepie Castorama.pl.

Kabina prysznicowa zaprojektowana ze szkła hartowanego jest przestrzenią na tyle szeroką, że można cieszyć się gorącym prysznicem z hydromasażem, bez obawy o jakikolwiek dyskomfort. Szklane kabiny prysznicowe mają prosty, ale jednocześnie wyjątkowo efektowny design. Tafle szkła zastosowanego do przygotowania każdej kabiny są połączone specjalnymi narożnymi profilami, wykonanymi ze stali nierdzewnej lubi innego tworzywa, które łatwo utrzymać w czystości. Kabiny te nie posiadają standardowych brodzików, wchodzi się do nich prosto z posadzki, w której przystosowany zostaje specjalny odpływ liniowy. Dodatkowo, szyby są uszczelniane tak, by strumień wody nie miał szans wydostać się w żaden sposób na zewnątrz kabiny. Eksploatacja nowoczesnych kabin szklanych jest nieskomplikowana, ponadto utrzymanie w czystości tego miejsca jest naprawdę łatwe i przyjemne.