Contour Studio – Makijaż permanentny ust

Contour Studio – Makijaż permanentny ust
ART opis

Makijaż permanentny to idealne rozwiązanie dla zabieganych, aktywnych kobiet. Pozwala żyć aktywnie, uprawiać sport, i dzielić swój czas pomiędzy pracę i rodzinę bez zmartwień o swój wygląd. Przyspiesza on znacząco poranny make-up pozwalając przeznaczyć zaoszczędzony czas na inne aktywności.

Makijaż permanentny brwi sprawi, że nie będziesz musiała więcej dbać o prawidłową linię brwi i zapomnisz o hennie. Jeśli wykonasz makijaż permanentny ust, będziesz mogła cieszyć się efektem jak po ulubionej szmince na co dzień! Zainwestuj w makijaż permanentny oczu, a zaoszczędzisz sporo czasu na malowanie kresek na powiekach. Będą one zawsze idealne, i to nie zależnie od tego, czy właśnie się obudziłaś, czy uprawiałaś sport lub czy nosisz szkła kontaktowe.

Zabiegi te możesz wykonać w Contour Studio we Wrocławiu - salonie kosmetologi estetycznej. To miejsce prowadzone przez profesjonalistów z ogromnym doświadczeniem i bardzo wysokimi kwalifikacjami, którzy używając najnowocześniejszego sprzętu pomogą zadbać Ci o swoją urodę.

ART REGON
020606738
ART telefon
713072080
ART NIP
8971634131
ART siedziba
ul. Legnicka 55/U5 54-203 Wrocław
ART kategoria
  • Contour Studio – Makijaż permanentny ust