Contour Studio – Makijaż permanentny ust

Contour Studio – Makijaż permanentny ust
ART nazwa:
Contour Studio – Makijaż permanentny ust
ART opis:

Makijaż permanentny to idealne rozwiązanie dla zabieganych, aktywnych kobiet. Pozwala żyć aktywnie, uprawiać sport, i dzielić swój czas pomiędzy pracę i rodzinę bez zmartwień o swój wygląd. Przyspiesza on znacząco poranny make-up pozwalając przeznaczyć zaoszczędzony czas na inne aktywności.

Makijaż permanentny brwi sprawi, że nie będziesz musiała więcej dbać o prawidłową linię brwi i zapomnisz o hennie. Jeśli wykonasz makijaż permanentny ust, będziesz mogła cieszyć się efektem jak po ulubionej szmince na co dzień! Zainwestuj w makijaż permanentny oczu, a zaoszczędzisz sporo czasu na malowanie kresek na powiekach. Będą one zawsze idealne, i to nie zależnie od tego, czy właśnie się obudziłaś, czy uprawiałaś sport lub czy nosisz szkła kontaktowe.

Zabiegi te możesz wykonać w Contour Studio we Wrocławiu – salonie kosmetologi estetycznej. To miejsce prowadzone przez profesjonalistów z ogromnym doświadczeniem i bardzo wysokimi kwalifikacjami, którzy używając najnowocześniejszego sprzętu pomogą zadbać Ci o swoją urodę.

ART REGON:
020606738
ART telefon:
713072080
ART NIP:
8971634131
ART siedziba:
ul. Legnicka 55/U5 54-203 Wrocław
ART kategoria:
  • Contour Studio – Makijaż permanentny ust