ForceGSM – serwis telefonów i laptopów

ForceGSM – serwis telefonów i laptopów
ART opis

Telefon odmówił posłuszeństwa, a laptop poszedł w jego ślady? Takie sytuacje nigdy nie są przyjemne. Szczególnie w czasach, w których tego typu urządzeń używa się w pracy i w domu. Na szczęście można zmartwienia odstawić na bok, kiedy do akcji wkracza wrocławski serwis ForceGSM!

Serwis Telefonów ForceGSM

ForceGSM - serwis telefonów Wrocław

ForceGSM to wykwalifikowana ekipa do zadań specjalnych. Jeśli wszyscy wokół uważają, że z zepsutym sprzętem nic nie da się już zrobić, profesjonaliści z ForceGSM zrobią jedno. Udowodnią, że jest inaczej! Serwisowanie różnych urządzeń mobilnych to dla nich codzienność. Smartfony, smartwatche, czytniki e-booków, tablety, komputery stacjonarne, laptopy i nawigacja – jeśli masz z nimi problem, to już wiesz, z kim się skontaktować.

Warto też nadmienić, że ForceGSM proponuje wygodne rozwiązania dla osób mających problemy ze sprzętem, a które nie mogą wybrać się do salonu. Na terenie Wrocławia działa serwis mobilny. Wystarczy zadzwonić, a specjaliści przyjadą i naprawią urządzenie na miejscu. W przypadku, kiedy problem np. ze smartfonem jest poważniejszy, zostaje on zabrany do laboratorium, a klient otrzymuje urządzenie zastępcze. Dla osób mieszkających poza Wrocławiem przygotowany został serwis wysyłkowy.

ForceGSM zajmuje się również sprzedażą i skupem telefonów. Warto sprawdzić bogaty asortyment w atrakcyjnych cenach.

Zbite wyświetlacze, zepsute głośniki i mikrofony, zużyte baterie, niedziałające przyciski, zalany telefon – to tylko część problemów, z którymi spokojnie poradzi sobie ForceGSM. Poza tym serwis działa także w kilku innych miastach: Oławie, Kaliszu i Legnicy!

Sprawdzona firma, wykwalifikowany zespół, wiele wygodnych rozwiązań dla klientów. Wszystko to przemawia za wyborem ForceGSM. Jest to decyzja, która się opłaci i przyniesie korzyści!

ART strona WWW
ART REGON
021020124
ART telefon
783675000
ART NIP
8842510527
ART siedziba
ul. Hallera 52 50-984 Wrocław
ART kategoria
  • ForceGSM – serwis telefonów i laptopów