Gięcie blach Wrocław w ofercie spółki P.G. GROUP Sp. z o.o.

Gięcie blach Wrocław w ofercie spółki P.G. GROUP Sp. z o.o.
ART opis:

P.G. Group – specjalizuje się w obróbce i sprzedaży elementów ze stali i metali nieżelaznych. Oferuje wyroby budowlane, przemysłowe i wykończeniowe, wykonane zgodnie z normami i przepisami prawa. Ponadto firma w ofercie posiada blachodachówki, pokrycia dachowe, blachy trapezowe, panele dachowe, rynny, płyty warstwowe, kalenice, wiatrownice, okna dachowe i i niezbędne akcesoria.

Gięcie blach Wrocław fot.1

Poza sprzedażą P.G. Group świadczy usługi w zakresie obróbek blacharskich, w tym cięcia laserowego, zaginania, wykrawania, perforacji i gięcia blachy. Do wykonania elementów wykorzystuje się wycinarki laserowe, wykrawaczki młoteczkowe, prasy krawędziowe oraz zaginarki pracujące w najnowszych technologiach. Wszystkie elementy zostają wykonane precyzyjnie z dokładnością co do milimetra.

Gięcie blach Wrocław fot.2

Produkcja odbywa się w parku maszynowym, przy zachowaniu zasad recyklingu i ochrony środowiska. Warunki sprzedaży oparte są na cenniku, a rezygnacja zamówienia jest możliwa przed rozpoczęciem produkcji. Firma obsługuje zarówno inwestycje, jak i klientów detalicznych.

P.G. GROUP Sp. z o.o.

ART strona WWW:
ART REGON:
932645847
ART telefon:
713169301
ART NIP:
8961302657
ART siedziba:
Nowa Wieś Wrocławska ul. Relaksowa 41 55-080 Kąty Wrocławskie
ART kategoria:
  • Gięcie blach Wrocław w ofercie spółki P.G. GROUP Sp. z o.o.
  • Gięcie blach Wrocław w ofercie spółki P.G. GROUP Sp. z o.o.