Opakowania foliowe z firmy ARGRA

Opakowania foliowe z firmy ARGRA
ART nazwa:
Opakowania foliowe z firmy ARGRA
ART opis:

Argra z siedzibą w Oleśnicy to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży tworzyw sztucznych. Zajmuje się produkcją folii, opakowań foliowych i worków na śmieci. Wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców poszukujących wysokiej jakości produktów, możliwych do ponownego wykorzystania. Dysponuje nowocześnie wyposażonym parkiem maszynowym i korzysta z najnowszych technologii produkcyjnych. Zatrudnia wykwalifikowaną kadrę, która gwarantuje dokładną i szybką realizację każdego zamówienia.

Argra produkuje folie z surowca polietylenowego LDPE i HDPE, zarówno z tworzywa pierwotnego, jak i z regranulatu. Oferuje rękawy i półrękawy foliowe, a także wytrzymałe worki foliowe w różnych rozmiarach i kolorach, przeznaczone do pakowania produktów spożywczych i przemysłowych.

Szeroki asortyment obejmuje super mocne worki na śmieci wytwarzane z surowców biodegradowalnych. Składają się na niego również worki do segregacji odpadów. Jako doświadczony producent opakowań foliowych firma zapewnia rzetelną obsługę i konkurencyjne ceny.

ART strona WWW:
ART REGON:
23438630
ART telefon:
512112760
ART NIP:
9111563998
ART siedziba:
ul. Moniuszki 19d 56-400 Oleśnica
ART kategoria: