Pompa beczkowa Lutz ze sklepu Kielo.pl

Pompa beczkowa Lutz ze sklepu Kielo.pl
ART nazwa:
Pompa beczkowa Lutz ze sklepu Kielo.pl
ART opis:

Kielo.pl to sklep internetowy, który oferuje klientom różnorodne systemy pompowe. Sklep posiada wykwalifikowanych pracowników, którzy w razie potrzeby udzielają odpowiedzi na nurtujące pytania klientów dotyczące pomp różnego typu. Kielo.pl proponuje pompy beczkowe, pompy dozujące, pompy wirowe chemoodporne, pompy membranowe, pompy higieniczne oraz pompy EBARA.

Pompa beczkowa Lutz z oferty sklepu KIELO fot.1

Wybór jest duży, dlatego każdy klient indywidualny lub przedsiębiorstwo znajdzie produkt dla siebie odpowiedni. Co więcej, sklep internetowy posiada w ofercie wszystkie niezbędne akcesoria do pomp. Kielo.pl proponuje także wiele nowości oraz tworzy unikatowe promocje pojawiające się w różnych terminach.

Pompa beczkowa Lutz z oferty sklepu KIELO fot.2

Ciekawe są na przykład oferty miesiąca, które są okazją do kupna czegoś nowego w atrakcyjnej cenie. Rozwiązania oferowane przez kielo.pl są innowacyjne i zgodne z ogólnokrajowymi standardami. Pompy posiadają certyfikaty i były tworzone z należytą precyzją przy zastosowaniu najwyższej jakości materiałów. Są trwałe i solidnie wykonane.

ART strona WWW:
ART REGON:
122961742
ART telefon:
756409002
ART NIP:
7352858145
ART siedziba:
ul. Kokoszków 24A 34-400 Nowy Targ
ART kategoria:
  • Pompa beczkowa Lutz ze sklepu Kielo.pl
  • Pompa beczkowa Lutz ze sklepu Kielo.pl