Psychoterapeuta w poradni psychologicznej Proterapeutica Wrocław

Psychoterapeuta w poradni psychologicznej Proterapeutica Wrocław
ART opis

Potrzebujesz pomocy psychologicznej? Jeśli tak to zapraszamy do zapoznania się z naszą poradnią. Posiadamy bardzo doświadczoną kadrę fachowców, która potrafi udzielić pomocy w sprawach dotyczących psychologii, psychiatrii oraz logopedii. Oferujemy pomoc zarówno dla młodzieży jak i par czy też osób dorosłych. Dodatkową zaletą naszej poradni jest także zapewnienie pomocy seksuologa.

Naszymi zaletami jest nie tylko doświadczona kadra specjalistów, ale także bardzo dogodne położenie naszej poradni, szeroka gama oferowanych usług czy też możliwość pomocy osobom niemogącym dotrzeć bezpośrednio do naszej siedziby. Jesteśmy w stanie rozwiązać między innymi problemy dotyczące zaburzeń snu, problemów z erekcją, odżywianiem się i wiele innych.

Do każdego pacjenta staramy się podchodzić w pełni indywidualnie i dbamy, aby nie tylko rozwiązać jego problemy, ale także, aby zrobić to w sposób profesjonalny. Zapraszamy bardzo serdecznie do kontaktu i zapoznania się z pełną naszą ofertą. Postaramy się pomóc każdemu.

Poradnia Psychologiczna Proterapeutica

ART REGON
362700702
ART telefon
663875291
ART NIP
8961399071
ART siedziba
ul. Pochyła 21/1a 53-512 Wrocław
ART kategoria
  • Psychoterapeuta w poradni psychologicznej Proterapeutica Wrocław