Szafy na wymiar z firmy Senator Wrocław

Szafy na wymiar z firmy Senator Wrocław
ART nazwa:
Szafy na wymiar z firmy Senator Wrocław
ART opis:

Racjonalne zagospodarowanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu to duże wyzwanie dla naszej inwencji. Zwłaszcza, gdy pomieszczenia w naszym M mają nietypowe kształty czy wymiary. Zadanie to będzie znacznie łatwiejsze, gdy skorzystamy z wieloletniego doświadczenia działającej we Wrocławiu firmy meblarskiej Senator.

Szafa na wymiar marki Senator Wrocław z fotodrzwiami fot.1

Firma Senator specjalizuje się w wytwarzaniu mebli na wymiar, w szczególności szaf wnękowych z drzwiami przesuwnymi. Specjaliści z firmy Senator opracowuje projekt szafy idealnie pasujący do wymiarów pomieszczenia, jakie zamierzamy zagospodarować. Oczywiście projekt też spełnia w 100% oczekiwania klienta co do estetyki i funkcjonalności. Zamówić można nie tylko szafy z drzwiami z płyty meblowej, ale także z drzwiami szklanymi oraz tzw. fotodrzwiami, na których umieszczane jest dowolne, wybrane przez klienta zdjęcie lub motyw graficzny.

Szafa na wymiar marki Senator Wrocław z fotodrzwiami fot.2

Wszystkie materiały używane do produkcji mebli w firmie senator są najwyższej jakości. Także wykonanie jest na najwyższym poziomie. To dzięki nowoczesnym maszynom posiadanym przez firmę oraz obsługującemu je personelowi – zespołowi fachowców z kilkudziesięcioletnim już doświadczeniem. Choć produkowane przez firmę Senator meble na wymiar są najwyższej klasy, to ich ceny są konkurencyjne i nie należą do wygórowanych. Także krótki czas realizacji zamówień zachęca do skorzystania z oferty firmy.

ART REGON:
930210370
ART telefon:
713739171
ART NIP:
8981027148
ART siedziba:
ul. Braniborska 14 53-680 Wrocław
ART kategoria:
  • Szafy na wymiar z firmy Senator Wrocław
  • Szafy na wymiar z firmy Senator Wrocław