Wiązar Polska – producent wiązarów dachowych

Wiązar Polska – producent wiązarów dachowych
ART nazwa:
Wiązar Polska – producent wiązarów dachowych
ART opis:

Wiązar Polska z Jaworzyny Śląskiej zajmuje się wytwarzaniem wiązarów – elementów konstrukcji wewnętrznej dachu, które są kluczowe dla osadzenia jej na ścianach nośnych. Firma przeprowadza także ich montaż. Usługa jest więc kompleksowa – zaczyna się od dostosowanego do potrzeb projektu, kończy na umieszczeniu gotowej konstrukcji na budynku.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.1

Wiązary mogą być wykorzystywane zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i w przemysłowym – na halach produkcyjnych i w magazynach. Elementy te wytwarzane są przez firmę z drewna, co ma wpływ na lekkość dachu. Wiązar Polska zatrudnia specjalistów, którzy swoimi kompetencjami i doświadczeniem gwarantują wysoką jakość produkcji. Odbywa się ona przy użyciu programów i zaawansowanego sprzętu oraz certyfikowanych materiałów odpowiedniej jakości.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.2

Firma posiada też stosowne zaplecze transportowe, dzięki któremu może przewozić gotowe produkty i wciągać je na szczyt budynku. Realizuje zamówienia na terenie całego kraju, w szczególności na terenie Dolnego Śląska.

ART strona WWW:
ART REGON:
011059223
ART telefon:
578211132
ART NIP:
1230537879
ART siedziba:
ul. Świdnicka 4 58-140 Jaworzyna Śląska
ART kategoria:
  • Wiązar Polska – producent wiązarów dachowych
  • Wiązar Polska – producent wiązarów dachowych